Etat Specjalista ds. Windykacji - Dział Zarządzania Nieruchomościami

Firma: Colliers International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Windykacji - Dział Zarządzania Nieruchomościami
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Windykacja należności (zarządzanie częścią procesu windykacji)
  • Windykacja zabezpieczeń dostarczanych przez najemcę
  • Wystawianie i wysyłka wezwań do zapłaty
  • Naliczanie odsetek od niezapłaconych faktur
  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych, finansowych i dotyczących zadłużenia klientów
  • Wprowadzanie i alokacja wpłat z wyciągów bankowych do systemów finansowych
  • Analiza niezidentyfikowanych wpłat
  • Wyjaśnianie nadpłat i niedopłat
  • Uzgadnianie sald należności
  • Prowadzenie korespondencji z najemcami, klientami oraz księgowością
  • Alokacja zabezpieczeń na poczet niezapłaconych faktur
Nasze wymagania:
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale windykacji (doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem)
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze znasz programy pakietu MS Office
  • Lubisz i umiesz pracować w zespole
  • Jesteś sobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, rzetelną i nie straszna Ci praca pod presją czasu
To oferujemy:
  • Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki
  • Elastyczny model pracy (praca zdalna / praca z biura)
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców, elastyczne godziny pracy i inne benefity
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy