kandydatów

Etat Marketing Manager

Firma: Calan Human Capital Sp. Z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient - francuskie wydawnictwo jest częścią znanej na całym świecie grupy mediowej. Firma istnieje w Polsce od 2000 roku i z sukcesem stale wdraża nowe produkty. Obecnie prowadzimy obecnie rekrutację  na stanowisko:

Marketing Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj umowy: Umowę o pracę na okres ok. 12 miesięcy

Obowiązki:

  • Kontrola operacyjna działań marketingowych, w tym testów uruchomień
  • Monitorowanie wyników i rentowności kolekcji
  • Definiowanie ofert marketingowych dostosowanych do polskiego rynku
  • Negocjacje z mediami przy uruchamianiu kampanii marketingowych
  • Koordynacja dystrybucji w kioskach oraz kanale subskrypcyjnym
  • Definiowanie segmentów/ trendów w celu optymalizacji lub tworzenia nowych kolekcji dostowanych do potrzeb rynkowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość tworzenia i wdrażania kampanii marketingowych offline i online
  • Umiejętność w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymaniu trwałych relacji z klientami

Oferujemy:

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).