kandydatów

Etat Marketing Intern

Firma: Calan Human Capital Sp. Z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, francuskiego wydawnictwa kolekcji tematycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Marketing Intern

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie realizacji projektów marketingowych
  • Identyfikacja nowych kanałów promocji i bieżących trendów
  • Udział w tworzeniu treści marketingowych i materiałów promocyjnych
  • Tworzenie planów i organizacja promocji sprzedaży
  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań
  • Promocja w mediach i troska o zewnętrzny wizerunek wydawnictwa
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Kreatywność i proaktywność

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w samym centrum Warszawy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju kompetencji

  • Ciekawe wyzwania

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia