Etat Asystent / Asystentka Działu Utrzymania Czystości - Pracownik Wsparcia Działu

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent / Asystentka Działu Utrzymania Czystości - Pracownik Wsparcia Działu
Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/kandydatek.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)
Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Asystent/ka Działu Utrzymania Czystości

(Pracownik Wsparcia Działu)

Oferujemy:
  • Oferujemy stabilną pracę w biurze zlokalizowanym w samym centrum Warszawy
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne – pakiet rehabilitacyjny)
Zakres obowiązków:
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w systemie elektronicznym
  • Zarządzanie kontraktami w systemie SAP
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Weryfikacja faktur i kontrola wprowadzania faktur do systemu
  • Kontakt z Kierownikami i Dyrektorami Operacyjnymi
  • Kontakt z klientami w celu informacji o wykonywanych usługach
  • Inne prace biurowe zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego (poziom bardzo dobry)
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami
    Dobra organizacja pracy
    Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza programu Excel)
    Doświadczenia w pracy biurowej i na systemach informatycznych (wprowadzanie danych, raporty, itp.)