kandydatów

Etat New Product Development Manager

Firma: eFirst Group Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Parantaga to suplementy diety na miarę XXI wieku, stworzone w oparciu o wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie najlepszych biotechnologów i ekspertów w tej dziedzinie. Każda kompozycja jest dokładnie i indywidualnie analizowana, aby zmaksymalizować działanie jej składników, upewniając się, że wszystkie dawki są dozwolone do użycia.

Parantaga to holistyczne podejście do zdrowia oraz samopoczucia.

To gotowe rozwiązanie na czynniki zewnętrzne, które rozregulowują organizm.
Ponieważ im lepiej dbasz o siebie od środka, tym lepiej czujesz się i wyglądasz na zewnątrz.

New Product Development Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Przewidywanie trendów rynkowych oraz tworzenie nowych i innowacyjnych produktów we współpracy z działem farmaceutów, w oparciu o sezonowość produktów, trendy żywieniowe, potrzeby Klientów
  • Udoskonalanie katalogu aktualnych produktów
  • Komunikowanie się z organami regulacyjnymi, odpowiednimi władzami, konsultantami w całym cyklu powstawania nowych produktów
  • Czynna współpraca z Działem Graficznym przy tworzeniu etykiet, opakowań i opisów na pudełka produktów
  • Szukanie przewagi konkurencyjnej w celu zwiększenia sprzedaży
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe związane z branżą suplementów lub organów regulacyjnych rynek
  • Znajomość sektora suplementów oraz umiejętność analizy potrzeb klientów
  • Znajomość przepisów oraz regulacji unijnych i światowych przy wprowadzeniu nowych produktów na rynek, przede wszystkim dotyczących etykietowania, ogólnych wymagań dotyczących rejestracji oraz legalizacji składników
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2 w mowie i piśmie
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy w elastycznym i wielozadaniowym środowisku
  • Mile widziany tytuł licencjata lub magistra z biologii, nauk żywienia, technologii żywności lub dziedzin pokrewnych
Oferujemy:
  • Wolność w kreowaniu i pracę nad najlepszymi suplementami diety
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia
  • Elastyczny model pracy (po początkowym okresie wzajemnego poznania się)
  • Zespół profesjonalistów, który pomoże Ci połączyć pracę z przyjemnością
  • Prywatną opiekę medyczną (z opcją dla rodziny)
  • Rewelacyjną kawę i świeże owoce
  • Doskonałą atmosferę pracy w centrum Warszawy, w nowoczesnym aczkolwiek kameralnym biurowcu przy ul. Pięknej
Administratorem danych osobowych Kandydatów gromadzonych w niniejszym procesie rekrutacji jest Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-549) ul. Piękna 18.

Uprzejmie informujemy, iż przesłanie odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest równoznaczne z wyrażeniem przez Kandydata zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu.

Dane osobowe gromadzone w toku niniejszej rekrutacji zostaną powierzone dostawcom usług wykorzystywanych przez Administratora w procesie rekrutacji, w szczególności podmiotowi Praca.pl Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-493) ul. Bolesława Prusa 2.

Podanie przez Kandydatów danych osobowych jest dobrowolne, są one wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji i będą przetwarzane do 12 miesięcy od daty rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Każdemu z Kandydatów przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania: dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Wszelkie pytania w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych przez Administratora prosimy kierować na adres: jobs@efirst.asia