kandydatów

Etat Staż w Obszarze Analityki Rynku Energii

Firma: Stoen Operator Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, oraz nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy sieci. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Staż w Obszarze Analityki Rynku Energii
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • sporządzanie raportów, analiz, zestawień
  • przeprowadzanie i wspieranie testów systemów pomiarowych
  • udział w konfiguracji systemów pomiarowych
  • pozyskiwanie, weryfikowanie i udostępnianie danych pomiarowych w systemach pomiarowych
  • pomoc w pracach operacyjnych zespołu
Nasze wymagania
  • jesteś studentem lub absolwentem energetyki, informatyki lub innych pokrewnych kierunków
  • dobrze znasz Excela (kluczowa znajomość funkcji: tabela przestawna, wyszukaj pionowo, funkcja jeżeli)
  • myślisz analitycznie i lubisz pracę z danymi (przyda Ci się to w tworzeniu raportów, zestawień oraz analiz)
Mile widziane
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca z dokumentami, kontakt mailowy oraz przygotowywanie prezentacji w tym języku)
  • znajomość języka VBA
#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • staż na 3 miesiące w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przedłużenia współpracy
  • staż w formie hybrydowej
  • wsparcie doświadczonych Ekspertów
  • dużą dawkę praktycznej wiedzy i umiejętności :)