kandydatów

Etat Kontroler Jakości

Firma: WARSAW NUMERICAL CONTROL SP Z O O miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6313482, z dnia 2022-01-04

WARSAW NUMERICAL CONTROL SP. Z O. O. to joint venture między Grupą Le Piston Français (Francja) i Sevilla Control (Hiszpania), jest przedsiębiorstwem przemysłowym działającym w branży lotniczej. Firma położona jest na terenie kompleksu przemysłowego PZL Warszawa-Okęcie na lotnisku w Warszawie. WNC produkuje elementy mechaniczne dla przemysłu lotniczego. Wiecej o firmie na www.wnc-cnc.com.

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego za pomocą standardowych przyrządów pomiarowych.
  • Obsługa urządzeń pomiarowych CMM.
  • Wypełnianie raportów z pomiarów.
  • Wykonywanie pomiarów twardości i przewodności elektrycznej.
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej.
  • Praca w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Doświadczenie na stanowisku Kontrolera Jakości min. 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Pakiet szkoleń.
  • 2x do Roku bony na święta.
  • Soki, kawę, herbatę, owoce.
  • Bezpłatny parking.