kandydatów

Etat Operator CNC - Frezer

Firma: WARSAW NUMERICAL CONTROL SP Z O O miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6401445, z dnia 2022-01-20

WARSAW NUMERICAL CONTROL SP. Z O. O. to joint venture między Grupą Le Piston Français (Francja) i Sevilla Control (Hiszpania), jest przedsiębiorstwem przemysłowym działającym w branży lotniczej. Firma położona jest na terenie kompleksu przemysłowego PZL Warszawa-Okęcie na lotnisku w Warszawie. WNC produkuje elementy mechaniczne dla przemysłu lotniczego. Więcej o naszej firmie na www.wnc-cnc.com .

Operator CNC - Frezer

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa Frezarek lub Tokarek CNC - obróbka metali.
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu.
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary).
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.
  • Współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria).

Wymagania

  • Znajomości obróbki skrawaniem.
  • Znajomości narzędzi skrawających.
  • Posiadania Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na maszynach CNC.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.)
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6.00)

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku, obecnie na 2 zmiany 06-14.00,14-22.00)- docelowe praca 3 zmianowa ,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pakiet socjalny (bony na święta, wyjścia integracyjne, owoce,kawę,herbatę).
  • Premię regulaminowe.
  • Bezpłatny parking.