kandydatów

Etat Specjalista ds. handlu zagranicznego (handel hurtowy)

Firma: Foodcom SA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6100722, z dnia 2022-01-11

Foodcom SA

Foodcom S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa. Pośredniczy w transakcjach w branży spożywczej i paszowej na globalnych rynkach.

Specjalista ds. handlu zagranicznego (handel hurtowy)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 1

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy,
  • Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,
  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych,
  • Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w handlu
  • Doświadczenie w sprzedaży surowców spożywczych/paszowych lub w branży dodatków do żywności.
  • Dobra znajomość jednego z języków obcych (angielski / niemiecki / francuski na poziomie B2/C1) do codziennej komunikacji z klientami,
  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, poprzedzoną okresem próbnym,
  • System wynagradzania podstawa + prowizja,
  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, Fitprofit,
  • Oferowane narzędzia pracy - laptop, telefon,
  • Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju,
  • Wynagrodzenie: 5-9 tys w zależności od doświadczenia,
  • Praca w godzinach 8:30-16:30.