kandydatów

Etat Specjalista ds. handlu zagranicznego

Firma: Foodcom SA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6651657, z dnia 2022-03-07

Foodcom S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa. Pośredniczy w transakcjach w branży spożywczej i paszowej na globalnych rynkach.

Specjalista ds. handlu zagranicznego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować ?

  • Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy
  • Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu
  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych
  • Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy ?

  • Minimum 3 lat doświadczenia w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych.
  • Szczególnie mile widziane doświadczenie w branży surowców spożywczych - mleczarskich, paszowych lub w branży dodatków do żywności.
  • Dobrej znajomości angielskiego lub innych języków obcych do codziennej komunikacji z klientami biznesowymi.
  • Pasji do handlu, nastawienia na działanie i współpracę z ludźmi,
  • Silnej motywacji, kreatywności i zdyscyplinowania.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 5000-9000 brutto + wysoka prowizja
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • Pracę od zaraz w nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej
  • Narzędzia ułatwiające komfort pracy: laptop, telefon, a także samochód służbowy w zależności od osiąganych wyników
  • Przyjazny proces wdrożenia w obowiązki
  • Pakiet benefitów - Fitprofit oraz prywatną opiekę medyczną w PZU Zdrowie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30