kandydatów

Etat Analityk Biznesowy

Firma: E.ON Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

E.ON Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nasze wymagania
  • trzy letnie doświadczenie w obszarze analiz biznesowych wykonywanych na dużych zbiorach danych (zapytania do baz danych, łączenie tabel, filtry, agregacje, podpinanie źródeł danych)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, identyfikacji błędów w raportach oraz pracy zespołowej
  • proaktywne nastawienie, chęć do optymalizacji procesów i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • praktyczna bardzo dobra znajomość Excel + VBA (warunek konieczny), środowiska SAS (EG, DI), Tableau, MS Access
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyka, matematyka, ekonometria, statystyka)
  • Mile widziane:
  • znasz SQL, Python (w tym biblioteki Pandas, SASPy)
Twój zakres obowiązków
  • budowa i przygotowywanie cyklicznych raportów i baz wspierających różne obszary biznesowe firmy (sprzedaż, marketing, kontroling, zarząd)
  • przygotowywanie analiz, przedstawianie wniosków i rekomendacji wypracowanych rozwiązań zgodnie z pojawiającymi się potrzebami biznesowymi
  • optymalizacja i automatyzacja procesów raportowania
  • praca w ciekawych projektach, identyfikacja i analiza wymagań biznesowych do systemów informatycznych i testowanie wdrożonych rozwiązań
To oferujemy
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze