kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: Zakłady Usługowe Centrum Usługa Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6374301, z dnia 2022-01-17

Specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie w zakresie formalno-prawnym ofert w przetargach
  • Kompletowanie dokumentów formalno-prawnych niezbędnych przy składaniu ofert
  • Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego
  • Budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Monitoring postępowań przetargowych, archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lat
  • Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur przetargowych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Sprawna obsługa MS Word, Excel i środowiska internetowego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie