kandydatów

Etat Specjalista ds. płac

Firma: Zakłady Usługowe Centrum Usługa Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6418695, z dnia 2022-01-25

Specjalista ds. płac

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Korekty ZUS
  • Obliczanie wynagrodzeń i innych należności ze stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • Przygotowanie dokumentów złożeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • Współpraca z ZUS, PUP, GUS
  • Ustalanie i naliczanie świadczeń finansowanych z funduszu ubezpieczeń społecznych
  • Dokonywanie potrąceń z tytułu zajęć komorniczych, należności za legitymację przejazdowe, odzież roboczą, ubezpieczenie PZU, zaliczek
  • Sporządzanie listy płac i rozdzielników miesięcznych
  • Dokonywanie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych oraz sporządzanie PIT-ów
  • Załatwianie korespondencji dotyczącej zajęć sadowych, komorniczych i innych oraz odpowiadanie za terminową realizacje zajęć
  • Wykonywanie poleceń służbowych wydanych przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność obsługi systemów płacowych
  • Sprawna obsługa MS Word, Exel oraz programu Płatnik
  • Zdolności analityczne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji