kandydatów

Etat Konstruktor lotniczy

Firma: AT-P AVIATION Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

AT-P AVIATION Sp. z o. o. jest jedną z nielicznych polskich firm lotniczych aktywnie działającą w segmencie projektowania i produkcji samolotów klasy General Aviation.

Posiada biuro konstrukcyjne w Warszawie oraz zakład produkcyjny w Mielcu.

Firma pracuje obecnie nad przygotowaniem do prób w locie, uzyskaniem Certyfikatów Typu i wdrożeniem do produkcji dwóch samolotów jedno ( AT-5) oraz dwusilnikowego ( AT-6 TWIN).

Równolegle planowane jest uruchomienie sprzedaży poprzez przygotowaną i aktywną sieć dealerską praktycznie na całym świecie.

Firma pracuje również nad hybrydowymi wersjami napędów obu samolotów.

W związku z rozwojem firmy i realizacją zamówień poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor lotniczy
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Projektowanie a w tym tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej samolotów w 2D i 3D
  • Nadzór nad wytwarzaniem zaprojektowanych części i zespołów
  • Obliczenia i analizy wytrzymałościowe, sztywnościowe oraz wspomagające proces projektowania i realizacji prób naziemnych oraz w locie.
  • Udział (jako konstruktor i inżynier) we wszystkich fazach tworzenia projektu, struktury do prób i prototypu, w próbach naziemnych i w locie oraz w procesach certyfikacyjnych ,
  • Współpraca z Nadzorem Lotniczym (ULC i EASA).
  • Udział w nowych wdrożeniach
Docelowo także:
  • Bieżąca obsługa konstrukcyjna produkcji samolotu/ów,
  • Współpraca z Organizacją Produkującą, Serwisem oraz Marketingiem,
  • Tworzenie dokumentacji towarzyszącej, wprowadzanie zmian (instrukcje, biuletyny itd.) w ramach działań dotyczących ciągłej zdatności do lotu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lotnicze)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w przemyśle lotniczym bądź przy projektowaniu samolotów/szybowców
  • Bardzo dobra znajomość systemu CAD (NX) ( Konstruktor)
  • Znajomość wytrzymałościowego oprogramowania MES i biegłość w analizach struktur cienkościennych metalowych i kompozytowych (mile widziana)
  • Znajomość języka angielskiego ( dobrze widziana)
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Ciągła nauka podwyższająca kwalifikacje Pracownika
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym, ambitnym i świadomym celów zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i samorealizacji w ramach pełnego spektrum tworzenia statku powietrznego od pierwszego szkicu przez produkcję do międzynarodowej sprzedaży.
  • Możliwość współtworzenia jednych z najbardziej innowacyjnych samolotów na rynku GA
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie za wyniki
  • Praca od zaraz