kandydatów

Etat Asystentka- doradca dotacyjny

Firma: AT-P AVIATION Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

AT-P AVIATION Sp. z o. o. jest jedną z nielicznych polskich firm lotniczych aktywnie działającą w segmencie projektowania i produkcji samolotów klasy General Aviation.

Posiada biuro konstrukcyjne w Warszawie oraz zakład produkcyjny w Mielcu.

Firma pracuje obecnie nad przygotowaniem do prób w locie, uzyskaniem Certyfikatów Typu i wdrożeniem do produkcji dwóch samolotów jedno ( AT-5) oraz dwusilnikowego ( AT-6 TWIN).

Równolegle planowane jest uruchomienie sprzedaży poprzez przygotowaną i aktywną sieć dealerską praktycznie na całym świecie.

Firma pracuje również nad hybrydowymi wersjami napędów obu samolotów.

W związku z rozwojem firmy i realizacją zamówień poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka- doradca dotacyjny
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Prowadzenie i organizacja pracy biura
  • Przygotowanie dokumentacji dla księgowości
  • Przygotowanie dokumentacji dla zarządu
  • Przygotowanie dokumentacji dla celów rozliczania dotacji
  • Koordynacja współpracy z Nadzorem Lotniczym, Instytucjami Pośredniczącymi ( PARP , NCBR) ,lokalną Administracją
  • Opieka i pomoc biurowa w realizacji zadań zespołu badawczo-prototypowego.
Docelowo także:
  • Opieka i pomoc biurowa w realizacji zadań Organizacji Produkującej, Serwisu oraz Marketingu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (dobrze widziane)
  • Znajomość dowolnej branży lotniczej ( mile widziana)
  • Niezbędna jest biegła znajomość oprogramowania Windows Office ( Word, Excel. Power Point)
  • Doświadczenie w rozliczaniu dotacji unijnych ( B+R lub inwestycyjnych )
  • Znajomość języka angielskiego ( konieczna) ,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Ciągła nauka podwyższająca kwalifikacje Pracownika
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym, ambitnym i świadomym celów zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od zaraz