kandydatów

Etat Operator koparki w zespole realizacyjnym

Firma: Landtech Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

OFERTA PRACY
Operator koparki w zespole realizacyjnym
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie wykopów,
  • wyrównywanie terenu,
  • kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanego urządzenia,
  • zgłaszanie stwierdzonych nieprawidłowości,
  • udział w innych pracach zespołu (brygady) wykonującej zadania zgodnie z przekazanymi wytycznymi technicznymi,
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku operatora koparki (min pół roku) – warunek konieczny,
  • uprawnienia do obsługi koparki do 25 ton – warunek konieczny,
  • czynne prawo jazdy kategorii B + E,
  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem elektrotechnicznym,
Mile widziane:
  • znajomość ogólnie pojętej mechaniki, budowy maszyn,
  • doświadczenie w obsłudze maszyny do przecisków – KRET,
Oferujemy:
  • umowę na pełen etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • prywatna opieka medyczna.