kandydatów

Etat Pracownik Działu Utrzymania usług sieciowych

Firma: LANDTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Piastów

OFERTA PRACY
Pracownik Działu Utrzymania usług sieciowych
Miejsce pracy: Piastów

Landtech Sp. z o.o. to silna i doświadczona firma od lat działająca w branży telekomunikacyjnej. Oferujemy najwyższy standard usług związanych z dostępem do Internetu. Nasza oferta kierowana jest do wymagających odbiorców biznesowych oczekujących szybkich, stabilnych i niezawodnych łączy dostępu do Internetu oraz transmisji danych. Jako niezależny operator posiadamy własną sieć światłowodową na terenie całego kraju oraz profesjonalne łącza radiowe.

Zakres obowiązków:
  • bezpośredni kontakt z klientem oraz operatorem podrzędnym w formie Help Desku,
  • rozwiązywanie zgłoszeń awarii przez kontakt z dostawcami łącz,
  • w przypadku zgłoszeń utraty jakości łącza, zapewnienie przywrócenia wydajności oraz jakości usług,
  • konfiguracja routerów pod kątem VPN i modyfikowanie konfiguracji VPN
    w przypadku niektórych awarii.
Wymagania:
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • znajomość routerów Mikrotik albo CISCO – warunek konieczny, wiedza o jednym z nich lub innej równoważnej rodzinie routerów,
  • sprawne posługiwanie się podstawowymi narzędziami analizy sieci: ping, traceroute, testów przepustowości łącza, pracy w shellu (terminalu),
  • zdolności spostrzegawcze do identyfikacji i rozwiązywania problemów sieciowych,
  • mile widziana znajomość routerów CISCO potwierdzona ukończonym szkoleniem
    z SWITCHINGu lub ROUTINGu (bez certyfikatu),
  • mile widziana umiejętność obsługi systemów unixowych, np. Linux,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność samodyscypliny na stanowisku, np. przy pracy zdalnej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • umowę na pełen etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • wspierający się wzajemnie zespół,
  • prywatna opieka medyczna,
  • język angielski.
Dodatkowe umiejętności:
  • zainteresowanie zagadnieniami sieciowymi,
  • sprawne posługiwanie się systemem okienkowym swojego komputera,
  • umiejętność organizowania warsztatu pracy w środowisku systemu operacyjnego swojego komputera.

Miejsce pracy Piastów Henryka Siemiradzkiego 25