kandydatów

Etat Higienistka stomatologiczna - Koordynator

Firma: M Studio Tomasz Machan miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6429363, z dnia 2022-01-26

Jesteśmy nową kliniką stomatologiczną M Studio na Saskiej Kępie w Warszawie, która wyrasta na bazie prywatnej praktyki prowadzonej we Włoszech. Dysponujemy bogatym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w kraju jak i zagranicą. Chcemy swoją wiedzę i zapał wykorzystać w sposób, który będzie przyjazny dla pacjentów i zespołu pracowników.

Higienistka stomatologiczna - Koordynator

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
  • w przypadku dyplomowanej higienistki- samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacyjnych
  • nadzorowanie zespołu asystentek poprzez układanie grafików dla zespołu,
  • ewidencja stanu materiałów i leków, pilnowanie odpowiedniego przechowywania i dat ważności,
  • sterylizacja narzędzi i materiałów, dbanie o zachowanie należytych standardów,
  • nadzorowanie pracy asystentek- m.in. przygotowania gabinetów do pracy,
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników,
  • wsparcie bezpośredniego przełożonego w bieżących sprawach usprawniających pracę placówki.

Wymagania

  • zapał do pracy i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej;
  • doświadczenie w pracy z implantologiem, protetykiem, ortodontą, endodontą;
  • doświadczenie w układaniu grafików, wdrażaniu niedoświadczonych osób, nadzorowaniu zamówień materiałów, sterylizacji narzędzi,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w nowych obszarach, jak organizowanie pracy, szkolenie i wdrażanie nowych pracowników, dbanie o standardy pracy w klinice,
  • dodatkową funkcję w zespole możliwą do pogodzenia z pracą w zawodzie,
  • pracę w gabinecie przy pacjencie,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online),
  • pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki,
  • bezpłatną opiekę stomatologiczną w naszym gabinecie.