kandydatów

Etat Asystentka stomatologiczna

Firma: M Studio Tomasz Machan miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7535292, z dnia 2022-09-15

Jesteśmy kliniką stomatologiczną M Studio na Saskiej Kępie w Warszawie, która wyrasta na bazie prywatnej praktyki prowadzonej we Włoszech. Dysponujemy bogatym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w kraju jak i zagranicą. Chcemy swoją wiedzę i zapał wykorzystać w sposób, który będzie przyjazny dla pacjentów i zespołu pracowników.

Asystentka stomatologiczna

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca polega na asystowaniu lekarzowi dentyście przy zabiegach z zakresu chirurgii, implantologii, endodoncji, stomatologii zachowawczej itp. Dbaniu o proces sterylizacji, przygotowanie i sprzątanie stanowiska pracy. Praca zmianowa, na umowę o pracę.

Wymagania

Poszukujemy ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH, które wykażą się:

  • samodzielnością, umiejętnością organizacji pracy, rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się;
  • umiejętnością pracy na 4 i 6 rąk;
  • pozytywnym nastawieniem do pacjentów i wykonywanych zadań;
  • umiejętnością połączenia życzliwości i empatii z zachowaniem asertywności;
  • optymizmem i uśmiechem ;) oraz umiejętnością pracy w zespole;
  • znajomością obsługi komputerów;
  • na stanowisku asystentki wykształcenie potwierdzone dyplomem uprawniającym do wykonywania zawodu;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej atmosferze;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kompetencji i umiejętności;
  • zmianowy i elastyczny czas pracy;
  • udział w imprezach integracyjnych.