kandydatów

Etat Kierownik magazynu

Firma: Shop Dent miejsce pracy: Warszawa

Nasza firma powstała w 2007 roku rozpoczynając sprzedaż na platformie handlowej allegro. Niewiele później założyliśmy sklep internetowy shop-dent.pl. Od samego początku istnienia głównym założeniem naszej firmy był najwyższy standard obsługi klienta oraz konkurencyjna polityka cenowa. Wybór wartości, którymi kierujemy się do dziś okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaufało nam już ponad 275 tysięcy klientów, za co serdecznie dziękujemy.

Kierownik magazynu
Miejsce pracy: Warszawa

Oferta współpracy jest skierowana do osób, które chcą dołączyć do firmy, której kultura organizacyjna opiera się na otwartej i szczerej komunikacji.

Masz doświadczenie w zarządzaniu młodym i energicznym zespołem? Lubisz wyzwania?

Zapraszamy do nas!

Szukamy do zespołu magazynu nowej koleżanki/kolegi, która/-y obejmie stanowisko kierownika magazynu.

Pracujemy w zespole, który jest zaangażowany, ale jednocześnie - cenimy work-life balance.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Szyszkowa

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Zadania:

  • Stworzenie i koordynowanie projektów na dany rok kalendarzowy,
  • Planowanie oraz współudział w realizacji celów zespołu,
  • Optymalizacja aktualnych procesów, wdrażanie usprawnień,
  • Organizacja pracy magazynu,
  • Odpowiedzialność za kompleksową dokumentację magazynową,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Zarządzanie podległym zespołem, dbanie o motywację i efektywność zespołu.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie,
  • Znajomość systemów Comarch lub innych systemów klasy ERP,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Comarch WMS,
  • Bardzo dobra znajomość procesów logistyczno-magazynowych,
  • Znajomość zasad i standardów magazynowania towarów,
  • Nastawienie na działanie oraz realizację założonych celów,
  • Dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie w realizację powierzonych celów,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz znajomość znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Dodatkowy wolny dzień w miesiącu, w którym masz urodziny