kandydatów

Etat Koordynator ds. współpracy z biznesem

Firma: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6477666, z dnia 2022-02-03

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca! Jako pracownik UNICEF staniesz się częścią międzynarodowej organizacji, która działa w ponad 190 krajach i obszarach świata przyczyniając się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.

Koordynator ds. współpracy z biznesem

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie długoterminowych relacji z darczyńcami biznesowymi;
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;
  • Analizę potrzeb kluczowych partnerów;
  • Opracowanie dedykowanych rozwiązań w obszarze pozyskiwania i współpracy z partnerami biznesowymi;
  • Analizę rynku i trendów rynkowych;
  • Realizację strategii rozwoju marki UNICEF w obszarze współpracy z partnerami;
  • Wdrażanie, monitorowanie i ewaluację podejmowanych działań;
  • Rekomendowanie zmian i innowacji w oparciu o zdobyte doświadczenie, dostępną wiedzę i sytuację rynkową;
  • Realizację budżetu.

Wymagania

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w obszarze sprzedażowym, współpracy z partnerami biznesowymi i/lub w pozyskiwania funduszy;
  • Pasja, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu;
  • Swoboda/łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • Umiejętność wyciągania wniosków;
  • Zdolność podejmowania inicjatyw i nieszablonowe myślenie;
  • Znajomość języka angielskiego min. C1;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność zarządzania czasem i planowania pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej;
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie kursów językowych;
  • Szkolenia dla pracowników;
  • Elastyczny czas pracy.

Pozostałe oferty pracy w firmie PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF
Etat Specjalista ds. public relations w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. social media w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. Relacji z Darczyńcami w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 09-02-2022
Etat Kontroler Finansowy w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 01-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-02-2022
Wyświetleń: 110