kandydatów

Etat Specjalista ds. Informatyki

Firma: POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Informatyki
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Do obowiązków Specjalisty ds. Informatyki będzie należało, m.in.:

  • Administrowanie i rozwój infrastrukturą Vmware
  • Administrowanie i rozwój infrastrukturą virtualizacji platform serwerowych
  • Administrowanie i rozwój platform serwerowych opartych o AD MS Windows Serwer
  • Administrowanie usługami sieciowymi oraz infrastrukturą sieciową spółki (WAN, LAN, VPN, VLAN, Firewall itp.)
  • Administrowanie i rozwój infrastrukturą kopii zapasowych
  • Monitoring zarządzanej infrastruktury sieciowej i serwerowej
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w administrowanej infrastrukturze AD i sieciowej
  • Administrowanie zasobami sieciowymi i serwerami
  • Monitoring pracy sieci informatycznej
  • Nadzór nad systemem kopii zapasowych
  • Dalszy rozwój środowiska sieciowego i serwerowego

Wymagania:

  • Znajomość platformy virtualizacji VMware VSphere
  • Znajomość i  praktyczna umiejętność administrowania domeną i kontrolerami domen (Active Directory, GPO, DNS, DHCP, Usługi klastrowe)
  • Znajomość administracji, virtualizacji i konfiguracji systemów operacyjnych Windows Server
  • Praktyczna znajomość zagadnień i zasad konfiguracji urządzeń typy UTM (m.in. firewall), routerów, przełączników sieciowych warstwy 3-ciej itp.
  • Wiedza na temat sieci komputerowych, dobra znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VLAN, VPN)
  • Praktyczna znajomość administracji systemami Linux/Unix (preferowany RedHat/CentOS)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z technologią i systemem backupu i archiwizacji
  • Praktyczna znajomość zagadnień Disaster Recovery oraz  platformy VxRail
  • Znajomość komunikatywna – j. angielski
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Opiekę i nadzór merytoryczny
  • Ciągły rozwój, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych
  • Ciekawe, różnorodne projekty prowadzone w ogólnopolskiej firmie
  • Pracę w zespole, który wzajemnie się wspiera

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Polskiego Holdingu Hotelowego sp. z o o., dostępną na stronie http://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.