kandydatów

Etat Specjalista ds. analiz i rozwiązań HR

Firma: Biuro Orbis miejsce pracy: Warszawa

O nas

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.

Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech
Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget

Specjalista ds. analiz i rozwiązań HR
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie cyklicznych raportów w ramach działu HR (6 krajów)
  • Analiza danych związanych z obszarem wynagrodzeń
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników personalnych
  • Wsparcie procesów ustalania wynagrodzeń i budżetowania kosztów personalnych
  • Przygotowywanie narzędzi wspierających pracę działu, w tym drobne automatyzacje w pracy działu HR
  • Wsparcie w implementacji globalnego systemu HR na terenie EE
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel – tabele przestawne (warunek konieczny), tworzenie makr, Power Query (mile widziane)
  • Umiejętność krytycznego spojrzenia na dane i wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
To oferujemy
  • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet dodatkowych świadczeń, w tym prywatną opiekę medyczną, zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie
Job reference: AHR/0122/HQ