kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Warszawa

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa świadcząca usługi logistyczne w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo, ponadgabarytowego, o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii wśród Klientów i Partnerów na rynku transportowym, realizująca politykę jakości wg norm ISO 9001:2015, a także GDP (Good Distribution Practices), członek globalnej sieci logistycznej WCA.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu księgowego w codziennej pracy
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych, kwartalnych , rocznych zgodnie z UOR,MSSF,
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Weryfikacja poprawności rejestrów vat ( Krajowe, IMU)
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
Nasze wymagania:
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych na poziomie samodzielnej księgowej
  • Znajomość ustawy rachunkowości i prawa podatkowego (VAT,CIT,PIT)
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o podatku vat , podatek u źródła
  • Doświadczenie w branży transport, spedycja międzynarodowa (TSL)
  • Zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe Finanse i Rachunkowość lub Ekonomia
  • Dyspozycyjność w godzinach 8.00 – 16.00 (pon. - pt.)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielna/-y księgowa/-y
  • Znajomość programu księgowego Rewizor GT, będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemów w branży TSL (np. SPEDTRANS) będzie dodatkowym atutem
To oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe;
  • Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia);
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym (certyfikaty ISO 9001, FIATA, ELA, CPC, GDP, WCA, IATA, inne) i zgranym zespole z wieloma doświadczeniami i sukcesami w branży;
  • Udział w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektów (budowa i rozwój nowych działów);
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Dużą samodzielność działania;
  • Pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. współmałżonków, partnerów, dzieci, przyjaciół);
  • Cotygodniowe masaże w strefie SPA BBA;
  • Dofinansowanie do kart MultiSport;
  • Owocowe wtorki;
  • Szkolenia dla pracowników;
  • Nagrody dla Pracowników;
  • Vouchery na różne atrakcje;
  • Świętowanie sukcesów;
  • Prezenty urodzinowe;
  • Dostęp do Netflix;
  • Spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe;
  • Bardzo dobrą opinię firmy na rynku transportowym (Referencje oraz Opinie Klientów i Przewoźników);
  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach;
  • Pozytywną energię, uśmiech i optymizm Zespołu oraz Kierownictwa;
  • Pyszną kawę na co dzień;
  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy.