kandydatów

Etat Kierownik Działu Telekomunikacji

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Telekomunikacji
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą działu
  • Rozliczanie i akceptacja faktur telekomunikacyjnych
  • Prowadzenie ofertowań, analiza umów telekomunikacyjnych
  • Negocjacje z operatorami i dostawcami
  • Kontrola nad flotą ok. 300 tyś kart SIM i ok. 2000 usług stacjonarnych

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień z dziedziny telekomunikacji
  • Wielozadaniowość / prowadzenie wielu projektów w tym samym czasie
  • Umiejętność analizy umów z dostawcami
  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia medycznego
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Kartę sportową
  • Stałe wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas