Etat Technik Informatyk / Starszy Informatyk w Sekcji Teleinformatycznej

Firma: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
ogłasza nabór na stanowisko

Technik Informatyk / Starszy Informatyk w Sekcji Teleinformatycznej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DPK.210.11.2022

WARUNKI PRACY

  • Umowa o pracę, pełen etat.
  • Praca biurowa.
  • Praca w siedzibie WSSE w Warszawie przy ul. Żelaznej 79.
  • Praca przy monitorze powyżej 8 godzin.
  • Pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na parterze.
  • Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym.
  • Zainstalowana winda, drzwi odpowiedniej szerokości, budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych bez barierek.

ZAKRES ZADAŃ

  • Serwis i konserwacja sprzętu komputerowego (serwery, jednostki centralne, laptopy, urządzenia peryferyjne itp.).
  • Zarządzanie oprogramowaniem (MS Office, Płatnik).
  • Administracja serwisem internetowym – strona WWW, poczta e-mail, serwisy WWW, Wordpress, HTML.
  • Znajomość systemów Windows, Windows Serwer, Linux.
  • Znajomość zagadnień związanych z administrowaniem domeną Active Directory i usługami pośrednimi.
  • Znajomość relacyjnych baz danych w szczególności MS SQL, firebird, mysql, postgresql.
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN/VPN.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Technik Informatyk: wykształcenie średnie o profilu informatycznym, staż pracy min. 3 lata.
  • Starszy Informatyk: wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym, staż pracy min. 3 lata

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Znajomość zagadnień związanych z systemem Elektronicznego Obiegu Dokumentów.
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z telefonią komórkową, stacjonarną i VOIP.
  • Znajomość zagadnień związanych z telewizją przemysłową oraz kontrolą dostępu.
  • Mile widziana znajomość zasad pracy urządzeń elektrotechnicznych, pomiarowych, laboratoryjnych.
  • Znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem finansowo-księgowym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresu.
  • Umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy.
  • Rzetelność, terminowość, odpowiedzialność, dokładność.