Etat Technik chemik / Technik analityki medycznej / Technik farmaceutyczny w Oddziale Laboratoryjnym Bada

Firma: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
ogłasza nabór na stanowisko

Technik chemik / Technik analityki medycznej / Technik farmaceutyczny w Oddziale Laboratoryjnym Badań Pozostałości Pestycydów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DPK.210.10.2022
WARUNKI PRACY:
  • Umowa o pracę, pełen etat
  • Praca w laboratorium / biurowa
  • Praca w siedzibie WSSE w Warszawie przy ul. Żelaznej 79
  • Praca na IV piętrze
  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin
  • Brak oznaczeń dla osób niewidomych
  • Pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na parterze
  • Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym
  • Zainstalowana winda, drzwi odpowiedniej szerokości, budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych bez barierek
GŁÓWNY ZAKRES ZADAŃ:
  • Przygotowanie próbek żywności i wody do badań instrumentalnych.
  • Wykonywanie badań fizykochemicznych próbek żywności i wody zgodnie z obowiązującymi normami, instrukcjami badawczymi i procedurami badawczymi.
  • Prowadzenie dokumentacji i nadzór nad stanem technicznym przydzielonego wyposażenia pomiarowego i badawczego.
  • Udział w walidacjach metod analitycznych w ramach elastycznego zakresu akredytacji.
  • Udział w badaniach biegłości, porównaniach międzylaboratoryjnych, audytach.
  • Sporządzanie zapisów z wykonanych badań i udział w opracowaniu wyników badań.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
  • Technik: wykształcenie minimum średnie związane z pracą w laboratorium.
WYMAGANIA DODATKOWE:
  • Staż pracy: min. 1 rok
  • Wiedza/Umiejętności z zakresu przygotowania próbek do analiz instrumentalnych.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze: badań chemicznych/żywności.
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialny stosunku do pracy.

Podczas spotkania odbędzie się test wiedzy z zakresu chromatografii i spektrometrii mas oraz języka angielskiego.

WYMAGANE DOKUMENTY:
  • CV oraz list motywacyjny.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.