kandydatów

Etat Marketing Account Manager/ Online Manager

Firma: SII Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Lekką ręką piszesz teksty B2B, zwinnie zarządzasz projektami i zawsze udaje Ci się znaleźć super pomysł na kolejną kampanię? Świetnie się składa!

Do Działu Marketingu Sii, największej firmy IT & inżynieryjnej w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Account Managera, która całościowo obejmie obsługę wybranych klientów wewnętrznych.

Dlatego jeśli wielokanałowe działania marketingowe to Twój żywioł, kreatywność to Twoje drugie imię, a obszar IT brzmi jak wyzwanie – aplikuj! Dołączysz do dynamicznie rozwijającego się ponad 20-osobowego zespołu o szerokim przekroju kompetencji – od web analityków po copywriter'ów, a Twoja praca będzie miała realne przełożenie na funkcjonowanie firmy w takich obszarach jak wizerunek, rekrutacja i sprzedaż.

Marketing Account Manager/ Online Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania
  • Tworzenie i realizacja kampanii marketingowych w celu promocji oferty Centrów Kompetencyjnych, w szczególności Szkoleń
  • Tworzenie materiałów sprzedażowych: artykułów PR'owych, case studies, prezentacji
  • Tworzenie kampanii online w social media i platformie Google
  • Tworzenie i zarządzanie treściami na wskazanych stronach Centrów Kompetencyjnych i Szkoleń
  • Współpraca z Grafikami, Copywriterami, Videomakerami
  • Tworzenie raportów, analiz i badanie efektywności działań marketingowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań
  • Benchmark konkurencji
Twoje umiejętności
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana doświadczenie w marketingu dla szkoleń
  • Doskonałe posługiwanie się językiem polskim i angielskim (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści reklamowych, opisów produktów i materiałów do stron internetowych
  • Łatwość w tworzeniu tekstów, kreatywność
  • Doświadczenie w tworzeniu tekstów w segmencie B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii z wykorzystaniem narzędzi do Online Marketingu
  • Elastyczność i dobra organizacja pracy