kandydatów

Etat Doradca ds. Sprzedaży i Utrzymania Klienta

Firma: eService Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

  • Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.
  • Obsługujemy transakcje dla ponad 358 tys. terminali POS, również dla Klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.
  • eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.
  • Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Dołącz już dziś do eService jako:

Doradca ds. Sprzedaży i Utrzymania Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • będziesz wykonywać połączenia sprzedażowe do potencjalnych Klientów z naszej bazy CRM oraz tych, którzy zgłosili się do nas w celu pozyskania oferty
  • będziesz przygotowywać i wysyłać dokumentację sprzedażową do Klienta
  • będziesz prowadzić rozmowy retencyjne z Klientami, czyli ustalać powód chęci rozwiązania współpracy oraz podejmować próby jej wznowienia i utrzymania
Nasze wymagania
  • posiadasz min. półroczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta lub sprzedaży
  • masz opanowane techniki sprzedaży, negocjacji i chcesz dalej rozwijać te kompetencje
  • jesteś samodzielny/a i potrafisz dobrze organizować swój czas pracy
  • lubisz nawiązywać nowe kontakty i rozmawiać z innymi
  • chcesz dołączyć do zgranego, wesołego i zaangażowanego zespołu Centrum Współpracy z Klientem, który nauczy Cię wszystkiego o branży płatności elektronicznych
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy bazujący na Twoich wynikach
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i wspierający zespół
  • ciekawe wyzwania w szybko rozwijającej się branży płatności elektronicznych
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym otoczeniu
  • korzystne godziny pracy Centrum Współpracy z Klientem - najwcześniej rozpoczniesz o godzinie 8:00, a skończysz najpóźniej o 18:00
  • elastyczne godziny pracy w piątki
  • pakiet benefitów pozapłacowych
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Czekamy na Twoje zgłoszenie