kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6728478, z dnia 2022-03-21

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo - płacowym,
  • przygotowywanie i naliczanie: wynagrodzeń dla Pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie zasiłków, w tym również administrowanie dokumentacją zasiłkową,
  • sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/GUS/PFRON.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej,
  • wykształcenie wyższe w kierunku ZZL, finansów,
  • praktyczna umiejętność obsługi programu Enova oraz Płatnik - warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • praktyczna wiedza na temat zagadnień kadrowo-płacowych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zasady opodatkowania świadczeń dla pracowników oraz księgowania świadczeń pracowniczych,
  • mile widziana znajomość zasad księgowania rozrachunków z tytułów wynagrodzeń,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • zaangażowanie i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra organizacja czas pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity w ramach ZFŚS (dofinansowania świąteczne, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci naszych pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także zajęcia z języka angielskiego,
  • system kafeteryjny (a w nim - bilety do kina, vouchery do sklepów internetowych, karta Multisport i wiele innych),
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.