kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Firma: Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6976113, z dnia 2022-05-09

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowe i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla,
  • dobór najbardziej efektywnych metod rekrutacji i aktywne działania skierowane na poszukiwanie kandydatów,
  • zarządzanie bazą danych kandydatów,
  • realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji,
  • dbałość o realizację wskaźników rekrutacji,
  • wsparcie w procesie wdrażania nowych pracowników w struktury firmy, prowadzenie szkoleń wstępnych

Wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego Rekrutera, (prowadzenie procesów od etapu definiowania potrzeby do momentu zatrudnienia) i znasz w praktyce kluczowe wyzwania procesu rekrutacji,
  • masz wykształcenie wyższe z zakresu psychologii lub socjologii,
  • dobrze znasz język angielski (min. B2),
  • interesujesz się rekrutacją i chcesz się rozwijać w tym obszarze,
  • umiesz skutecznie pracować pod presją czasu,
  • posiadasz wiedzę dotyczącą skutecznych metod rekrutacji i selekcji i stosujesz ją w praktyce,
  • prowadzisz skuteczne działania sourcingowe i Direct Search,
  • skutecznie analizujesz dostępne dane i wyciągasz na ich podstawie prawidłowe wnioski,
  • umiejętnie planujesz swoje działania i ustalasz priorytety

Oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity w ramach ZFŚS (dofinansowania świąteczne, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci naszych pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także zajęcia z języka angielskiego,
  • system kafeteryjny (a w nim - bilety do kina, vouchery do sklepów internetowych, karta Multisport i wiele innych),
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin