kandydatów

Etat Technik Obsługi Budynku

Firma: Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Technik Obsługi Budynku
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych;
  • Nadzór nad bieżąca eksploatacją instalacji;
  • Przeprowadzanie diagnostyki i napraw systemów elektro energetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych w zależności od posiadanego wykształcenia i doświadczenia;
  • Usuwanie awarii, wykonywanie drobnych prac remontowych, monitoring mediów.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym;
  • Mile widziane uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Telefon służbowy.