kandydatów

Etat Technik Grupy Mobilnej

Firma: Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Technik Grupy Mobilnej
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie;
  • Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych;
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub inne pokrewne;
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów;
  • Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (telefon, samochód).