kandydatów

Etat Inżynier serwisu technicznego

Firma: Pard Europe sp. z O.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6725688, z dnia 2022-03-30

Pard Europe sp. z O.o

PARD jest producentem elektronicznych urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych, który od ponad 10 lat ugruntował pozycję i zbudował międzynarodową sieć sprzedaży. Marka jest rozpoznawalna i lubiana przez entuzjastów polowań i innych sportów na świeżym powietrzu.

W ostatnich latach PARD otrzymuje bardzo pozytywne opinie od coraz większej liczby użytkowników. Dlatego naszym celem jest kontynuowanie ciężkiej pracy, aby dostarczać bardziej konkurencyjne produkty i efektywnie wspierać użytkowników. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze produkty i usługi.

PARD Europe to centrala w Europie, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz wzmocnienie wizerunku marki w oparciu o lokalny rynek. Dołącz do nas, doświadczysz ekscytującego rozwoju wraz z firmą, wielokulturowej atmosfery zespołowej i stale poprawiającego się poczucia samorealizacji. Serdecznie witamy ludzi, którzy lubią wyzwania.

Inżynier serwisu technicznego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa posprzedażowa dla klientów obejmująca naprawę i serwis uszkodzonych urządzeń, odbieranie połączeń/e-maili przychodzących od klientów oraz zdalną pomoc klientom w rozwiązywaniu zgłoszonych problemów.
  • zapewnienie satysfakcji klienta poprzez efektywną komunikację i utrzymanie wysokiej jakości wsparcia
  • współpraca z innymi działami firmy w celu szybkiego dostarczenia rozwiązań technicznych oraz utrzymania dobrej atmosfery i komunikacji w zespole

Wymagania

  • preferowane wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w naprawie i serwisie produktów elektronicznych m.in. aparat fotograficzny, laptop, telefon komórkowy
  • znajomość języka angielskiego lub chińskiego dla łatwej komunikacji
  • dobre obyczaje, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem

Mile widziane:

  • doświadczenie łowieckie lub praktyka strzelecka

Oferujemy

  • Stabilna umowa o pracę lub umowa B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • elastyczne godziny pracy
  • telefon i komputer służbowy
  • prywatna opieka medyczna
  • wielokulturowa, kreatywna i pozytywna atmosfera w międzynarodowej firmie