kandydatów

Etat Export Manager

Firma: CTS CHEMISTRY Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 6767871, z dnia 2022-03-30

Export Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy,
  • rozwój rynku eksportowego – pozyskiwanie nowych odbiorców w kanale B2B,
  • koordynacja obsługi zamówień zagranicznych (współudział w obsłudze logistycznej oraz przygotowaniu dokumentacji związanej z procesem sprzedaży),
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżący kontakt z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi klientami i partnerami na rynkach zagranicznych,
  • realizacja planów sprzedażowych oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • współtworzenie strategii handlu zagranicznego,
  • rekomendacje w obszarze wdrażania nowej oferty,
  • monitorowanie działań oraz analiza trendów na podległych rynkach,
  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych.
  • dbanie o wizerunek firmy w każdym obszarze posiadanych kompetencji oraz obszarze swojego wpływu,
  • wspomaganie dyrektora ds. eksportu we współpracy z kluczowymi klientami firmy.

Wymagania

  • biegła znajomość j. angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży na rynki zagraniczne,
  • bardzo wysokie kompetencje komunikacyjne, umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami oraz wysokie kompetencje w zakresie negocjacji handlowych,
  • gotowość do pracy w biurze w Warszawie i w terenie,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią lub farmacją),
  • podejście biznesowe, połączone z chęcią dalszego samorozwoju.
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w kreatywnym i bardzo pozytywnym zespole oraz firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę pracy oraz możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich idei, inicjatyw,
  • właściwy dla tego stanowiska pakiet narzędzi