kandydatów

Etat Analityk Finansowy

Firma: Generali miejsce pracy: Warszawa

Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Analiza wyników finansowych spółek grupy Generali w różnych reżimach raportowych
  • Przygotowywanie informacji zarządczej (raporty i prezentacje biznesowe)
  • Przygotowywanie planów i projekcji finansowych
  • Udział w pracach projektowych oraz rozwoju narzędzi informacji zarządczej
  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia MSSF 17 w spółce życiowej i majątkowej w zakresie zadań Departamentu Controllingu
  • Wdrażanie rozwiązań zapewniających lepszą organizację działań biznesowych
Nasze oczekiwania:
  • 2 - 3-letnie doświadczenie zdobyte w Dziale Analiz. Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub w audycie jednostek sektora finansowego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Matematyka, Ekonomia
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej, rachunkowości zakładów ubezpieczeń oraz ugruntowana wiedza z zakresu finansów
  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel i MS Access
  • Znajomość VBA
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
Twoje korzyści:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach