kandydatów

Etat Analityk ds. wsparcia sprzedaży

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Warszawa

Analityk ds. wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
  • Analiza danych sprzedażowych i sporządzanie raportów,
  • Rekomendowanie działań mających na celu poprawę sprzedaży,
  • Bieżąca analiza danych rynkowych,
  • Udział w tworzeniu modelu płynności krótkoterminowej.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość systemu COMARCH ERP XL, Comarch B.

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • Pakiet benefitów: kartę sportową, bony świąteczne, opiekę medyczną ,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.