kandydatów

Etat Asystentka Biura Zarządu

Firma: Multi Parts miejsce pracy: Warszawa

Multi Parts zajmuje się projektowaniem i produkowaniem części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych: Europejskich, Amerykańskich oraz Azjatyckich.

Główna siedziba znajduje się w Jupiter, stan Florida, USA.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Biura Zarządu
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalne, proaktywne wsparcie Zarządu w prowadzonych działaniach,
  • Dbałość o właściwy wizerunek firmy,
  • Organizacja spotkań, podróży służbowych oraz innych wydarzeń firmowych,
  • Organizacja i wsparcie asystenckie spotkań biznesowych,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji w organizacji,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami,
  • Kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura,
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji,
  • Wsparcie działu księgowości,
  • Zarządzanie i aktualizowanie dokumentacji kadrowej,
  • Zamawianie materiałów biurowych,
  • Tłumaczenie dokumentów na zlecenie Zarządu,
  • Realizowanie zadań bieżących powierzonych przez Zarząd.
Wymagania:
  • Doskonałe zdolności organizacyjne,
  • Doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań (praca pod presją czasu),
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz zaangażowanie,
  • Samodzielność, zdolność podejmowania decyzji,
  • Wysoki poziom kompetencji Interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Office,
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły w codziennych zadaniach,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Podstawowa znajomość języka rosyjskiego miło widziana.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Udział w ciekawych projektach oraz zadaniach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • Motywujący system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.