kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Firma: MK Salvia Sp zoo miejsce pracy: Warszawa

Do zespołu księgowych poszukujemy Samodzielnej Księgowej /Samodzielnego Księgowego, który ma doświadczenie w prowadzeniu Ksiąg Handlowych. Umiejętność sporządzenia Sprawozdania będzie dodatkowym atutem i za tę część dodatkowo wynagradzanym.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • prowadzenie Ksiąg Handlowych
  • prawidłowe sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie Sprawozdań finansowych (możliwość przyuczenia)
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • dobra organizacja pracy
  • systematyczność, skrupulatność
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (6000-9000 brutto)
  • dodatkowe wynagrodzenie za dodatkowe elementy np. Sprawozdania, Pity, itp.
  • szkolenia zapewniające możliwość rozwoju
  • możliwość dofinansowania szkolenia samodzielnej księgowej: w SkwP
  • przyjazne środowisko

Zapraszamy do współpracy