kandydatów

Etat Menadżer działu księgowego / Główny Księgowy

Firma: MK Salvia Sp zoo miejsce pracy: Warszawa

MK Salwia to prężnie rozwijająca się firma w sektorze usług finansowo – księgowych. Wspiera partnerów biznesowych w diagnozowaniu potencjałów finansowych, efektywności zarządzania księgowością. To zespół ekspertów o otwartych głowach i kreatywnym podejściu w poszukiwaniu rozwiązań. Budujemy zespół profesjonalistów, przygotowanych do dużej aktywności w działaniach.

Do zespołu księgowych poszukujemy Głównej Księgowej /Głównego Księgowego, który będzie pełnił obowiązki Kierownika/ Menadżera działu księgowego.

Menadżer działu księgowego / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych spółek
  • Rozstrzyganie skomplikowanych zagadnień księgowych i podatkowych.
  • Wprowadzanie usprawnień w zakresie funkcjonowania Działu Księgowości.
  • Prowadzenie spraw księgowych, zarządzanie procesami księgowości, sprawozdawczość w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Odpowiedzialność za prawidłowe deklarowanie i rozliczenie podatków działu księgowego
  • Czynny udział w spotkaniach z klientami
  • Merytoryczna pomoc w procesach działu handlowego
  • Nadzór organizacyjny i merytoryczny nad Działem Księgowości oraz Kadrowo Płacowym
  • Całościowa odpowiedzialność za procesy finansowe, egzekwowanie danych, prezentacja wyników
  • Prognozowanie finansowe według ustalonego harmonogramu
  • Współpraca z audytorami i podmiotami zewnętrznymi (banki, urzędy skarbowe itp.)
Wymagania:
  • Co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zarządzaniu zespołami ludzkimi
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu procedur księgowych
  • Zdolności komunikacyjne oraz utrzymywania dobrych relacji międzyludzkich
  • Profesjonalizm i wysokie kompetencje zawodowe oraz menedżerskie
  • Znajomość systemu Optima Comarch
  • Znajomość systemu Płatnik
  • Biegła znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzeń
  • Szkolenia zapewniające możliwość rozwoju
  • Przyjazne środowisko

Zapraszamy do współpracy