kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: MAP solutions Sp. z o.o. miejsce pracy: Legionowo

MAP solutions działa na rynku IT od 1992 roku. Dostarczamy, wdrażamy i tworzymy rozwiązania do zarządzania firmą. Nasze doświadczenie potwierdzone jest zaufaniem ponad 7000 Klientów a potencjał firmy stanowi zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie.

Jesteśmy Partner firmy Microsoft, Comarch i Symfonia a kwalifikacje w zakresie systemów informatycznych, zapewniają MAP solutions wiodącą pozycję na rynku dostawców oprogramowania IT.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Legionowo

Główne zadania:

  • Tworzenie strategii marketingowej i wizerunkowej firmy MAP solutions i Softlandia;
  • Przygotowywanie i aktualizacja treści na strony internetowe www.mapsolutions.pl i www.softlandia.pl (Wordpress);
  • Prowadzenie działań SEO i SEM oraz analiza ich skuteczności - monitorowanie pozycji rynkowej;
  • Prowadzenie mediów społecznościowych Linkedin, Facebook, YouTube firm MAP solutions i Softlandia;