kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta / Handlowiec

Firma: MAP solutions Sp. z o.o. miejsce pracy: Legionowo

MAP solutions działa na rynku IT od 1992 roku. Dostarczamy, wdrażamy i tworzymy rozwiązania do zarządzania firmą. Nasze doświadczenie potwierdzone jest zaufaniem ponad 7000 Klientów a potencjał firmy stanowi zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie.

Jesteśmy Partner firmy Microsoft, Comarch i Symfonia a kwalifikacje w zakresie systemów informatycznych, zapewniają MAP solutions wiodącą pozycję na rynku dostawców oprogramowania IT.

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Handlowiec
Miejsce pracy: Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie relacji telefonicznych, mailowych i bezpośrednich z klientami,
  • analiza oczekiwań klientów i propozycja oprogramowania,
  • prezentacja oprogramowania przy współpracy z innymi działami,
  • przygotowywanie oferty handlowej,
  • realizowanie planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • komunikatywność w relacjach z klientami,
  • samodzielne zarządzanie czasem pracy,
  • lubisz pracować w przyjaznej atmosferze i nie lubi wyścigu, który może znać z korporacji.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z:
    • gospodarką magazynową,
    • obszaru kadr i płac,
    • obszaru księgowości.

To oferujemy

  • jeśli każda ze stron powie TAK to, wiążemy się umową,
  • nic nie ukrywamy, wynagrodzenie ustalamy z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej,
  • jesteś zaangażowany, masz wyniki, świetnie, mamy dla Ciebie stały i przejrzysty system premii,
  • pracę w wieloletnim i stałym zespole handlowym, wynik jest ważny ale relację jeszcze ważniejsze, a każdy może mieć gorszy miesiąc,
  • zatrudnienie w Polskiej spółce istniejącej 30 lat na rynku,
  • narzędzia pracy to dziś standard, również u nas: otrzymasz do dyspozycji służbowy telefon, laptop i samochód do celów wyjazdowych,
  • szanujemy prywatny czas, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach wraz z ustaloną przerwą,
  • co wolisz jogę, ściankę, tenisa a może coś innego? Dofinansujemy Twoją kartę Medicover Sport,
  • ubezpieczenie, jeśli masz ochotę, tak mamy to, możemy Ci je zapewnić,
  • jeśli to dla Ciebie ważne a nie powiedzieliśmy: szkolenia, wyjazdy integracyjne, kawę, herbatę, pączki w tłusty czwartek tak mamy i to.
Prosimy o bezwzględne zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAP solutions Sp. z o.o., ul. Leśna 5b, 05-120 Legionowo, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesami rekrutacji.Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).”
Wszystkim Kandydatom zapewniamy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.