kandydatów

Etat Project Manager (z jęz. niemieckim)

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Warszawa

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Project Manager (z jęz. niemieckim)
Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Project Managera (z jęz. niemieckim i angielskim). Współpraca z międzynarodową firmą, oferującą rozwiązania dla branży travel.

➡ Lokalizacja: Zdalnie / Warszawa (możliwa praca zdalna ze sporadycznymi spotkaniami w biurze w Warszawie - ok. 1 raz/miesiąc)

➡ Stawka: do 1100 PLN netto + VAT / dzień / B2B (w zależności od umiejętności; możliwa również umowa o pracę)

Główny zakres zadań:
  • Praca przy procesie E2E (organizacja dostawy i realizacji projektu wdrożeniowego, zarządzanie zespołem projektowym przez wszystkie fazy projektu)
  • Definiowanie, zarządzanie i realizowanie planów wdrożeniowych dla klientów oraz koordynacja usług sprzedażowych
  • Ścisły kontakt i budowa pozytywnych relacji z klientem
  • Zapewnienie koordynacji działań pomiędzy wszystkimi wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami projektu
  • Zapewnienie dokładnego statusu wszystkich wyników, ryzyk, problemów i kluczowych wskaźników wydajności (KPI)
  • Raportowanie i doskonalenie (opracowywanie i dostarczanie klientom regularnych aktualizacji na temat trwających projektów; przekazywanie informacji zwrotnych do zespołów zajmujących się jakością usług)

Oczekiwania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w środowisku biznesowym
  • Preferowane doświadczenie w pracy z rozwiązaniami dotyczącymi branży travel (podróży / wydatków / systemów rezerwacji online)
  • Wykształcenie wyższe (Zarządzanie projektami / Biznes / IT)
  • Doświadczenie operacyjne na rynku i wśród klientów
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego i niemieckiego (co najmniej na poziomie B2/C1)
  • Silne umiejętności komunikacyjne i proaktywne podejście w kontaktach z klientami
  • Myślenie zorientowane na klienta i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci