kandydatów

Etat Specjalista ds. kontroli jakości

Firma: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Do firmy produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Opis stanowiska:
  • kontrola jakości dostaw i wyrobów zgodnie z planem kontroli oraz specyfikacją,
  • nadzór nad produkcją w toku, odbiory jakościowe wyrobów gotowych,
  • wykonywanie pomiarów przy użyciu przyrządów pomiarowych, prowadzenie dokumentacji kontrolnej,
  • przeprowadzanie testów i badań zgodnie z wymaganiami odbiorców,
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych, raportowanie i informowanie o nieprawidłowościach dotyczących jakości wytwarzanych wyrobów.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa),
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność w realizacji swoich zadań i obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z możliwością przyuczenia,
  • umowę o pracę,
  • stałe zatrudnienie,
  • ubezpieczenie.