kandydatów

Etat SDA Manager

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Brwinów

SDA Manager
Miejsce pracy: Brwinów
OPIS STANOWISKA:
  • Kierowanie zespołem i wdrażanie strategii rozwoju biznesu poprzez aktywną sprzedaż produktów
  • Realizowanie strategii rozwoju biznesu
  • Budowanie relacji partnerskich z Klientami
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty dopasowanej do potrzeb Klienta
  • Negocjowanie warunków współpracy
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z branżami min: (FMCG z hurtowniami, SDA, Sieci DIY, Oświetlenia LED, Super Marketami, Artykułów zoologicznych)
  • Zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Własna inicjatywa w pozyskiwaniu nowych możliwości sprzedaży
  • Energia i zdecydowanie w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie zagranicznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjna Podstawa + wysoki system prowizji
  • Dofinansowanie do posiłków i kart multisportowych, możliwość prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego