kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki

Firma: PRO-TALENT MARCIN GRALEWSKI miejsce pracy: Pruszków

PRO-Talent to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach sprzedaży i finansów oraz obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Nasz Klient to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych i biurowych, w szczególności dla branży budowlanej. Organizacja z nowoczesnym środowiskiem pracy, którą tworzą ludzie nastawieni na konstruktywną współpracę, dbający o dobrą atmosferę i stały rozwój.

Obecnie poszukujemy dobrego specjalisty ds. logistyki, który potrafi skutecznie i optymalnie planować oraz kontrolować trasy w transporcie.  Osoby bardzo dobrze zorganizowanej, komunikatywnej i gotowej na rozwój zawodowy.

Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Pruszków
Twój zakres obowiązków:
  • optymalne planowanie i kontrola tras dla kierowców w transporcie
  • kontrola i rozliczanie kart pracy kierowców
  • współpraca z działam sprzedaży i działem operacyjnym
  • przygotowywanie raportów z wykonanej pracy
  • wprowadzanie danych do systemów
  • zarządzanie flotą samochodową w przedstawicielstwie
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel
  • umiejętność organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętności analityczne
  • pozytywne nastawienie do realizacji zadań
  • dużym atutem będzie znajomość topografii województwa mazowieckiego
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie ze stabilną pozycją rynkową
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w doświadczonym, nastawionym na dobre relacje i współpracującym zespole
  • możliwość stałego rozwoju – system szkoleń wewnętrznych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozbudowany pakiet benefitów
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26 (Pracodawca, Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: biuro@pro-talent.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności https://pro-talent.pl/kontakt/.