kandydatów

Etat Webmaster / Webdeveloper

Firma: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7117161, z dnia 2022-06-07

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

Narodowy Instytut Kardiologii w zakresie swojej działalności prowadzi wiele badań naukowych oraz projektów finansowanych ze źródeł publicznych i funduszy europejskich. Wiąże się z tym konieczność tworzenia i utrzymywania wielu stron internetowych oraz aplikacji webowych.

W związku z powyższym poszukujemy współpracownika, którego głównym zadaniem będzie tworzenie i utrzymywanie stron internetowych, aktualizacji treści wewnętrznych aplikacji Instytutu oraz prowadzenie profili społecznościowych Narodowego Instytutu Kardiologii.

Pracujemy głównie w oparciu o systemy CMS takie jak WordPress i Contao oraz aplikacje internetowe realizowane na podstawie Bootstrap 4 oraz 5. Jeżeli znasz te technologie i swobodnie się w nich poruszasz, a do tego masz zmysł estetyczny aplikuj!

Webmaster / Webdeveloper

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktualizacja treści w serwisach opartych na Wordpress, Contao lub autorskich rozwiązaniach
  • Aktualizacja treści w serwisach społecznościowych
  • Kodowanie zaprojektowanych elementów w HTML, CSS oraz JavaScript
  • Dobór, modyfikacja i wykorzystanie gotowych szablonów HTML (np. z Themeforest)
  • przeprowadzanie prac optymalizacyjnych pod kątem WCAG 2.0

Wymagania

Wymagania formalne:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie
  • przesłanie linku do portfolio zrealizowanych prac

Wymagania techniczne:

  • Dobra znajomość Wordpress lub Contao lub innego systemu CMS
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript / jQuery
  • Umiejętność korzystania i konfiguracji gotowych szablonów HTML
  • Znajomość serwisów społecznościowych Facebook, Twitter itp. od strony prowadzenia stron podmiotów
  • Zmysł estetyczny

Mile widziane:

  • Odpowiednia znajomość języka PHP 7/8 pozwalająca na współprace w programistami PHP
  • Dobra znajomość oprogramowania Photoshop / Illustrator / InDesign lub innego oprogramowania graficznego
  • Wiedza z zakresu zagadnień marketingu i reklamy w internecie
  • Umiejętność tworzenia grafiki 2D na potrzeby publikowanych treści na stronach i w mediach społecznościowych
  • Wordpress Ninja
  • Znajomość Bootstrap 4 lub 5
  • Znajomość Frameworków programistycznych MVC Laravel, CodeIgniter
  • Umiejętność redagowania treści i tekstów

Proces Rekrutacji:

  • Złożenie aplikacji w systemie elektronicznym Narodowego Instytutu Kardiologii
  • Wybór potencjalnych Kandydatów
  • Rozmowa kwalifikacyjna wybranymi Kandydatami (on-line lub stacjonarnie)
  • Decyzja o podjęciu współpracy*

Oferujemy

  • Stabilna praca w instytucji naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju
  • Praca na miejscu w biurze w 4-6 osobowych pokojach
  • Praca od zaraz

Dbamy o reżim sanitarny i bezpieczeństwo naszych pracowników
Dział Systemów Informatycznych zlokalizowany jest całkowicie poza budynkiem szpitalnym na oddzielnym, dedykowanym piętrze.

* W przypadku zainteresowania oraz jeżeli uznamy za konieczne, zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia dodatkowej rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie pracodawcy.

Pozostałe oferty pracy w firmie Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy
Etat Specjalista Informatyk - Administrator Systemów Biznesowych w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 09-02-2023
Etat Programista PHP / Laravel w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 09-02-2023
Etat Specjalista ds. Zakupów IT w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 07-06-2022
Etat Programista PHP / Laravel w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 07-06-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2022
Wyświetleń: 78