kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów IT

Firma: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7117194, z dnia 2022-06-07

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

Narodowy Instytut Kardiologii poszukuje doświadczonej osoby, która wesprze dział informatyczny w zakresie obsługi zakupów informatycznych organizowanych w ramach Prawa Zamówień Publicznych.

Specjalista ds. Zakupów IT

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: IK-EU-01/2022/DSI

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie specyfikacji sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych
  • Przygotowywanie specyfikacji zakupu oprogramowania
  • Współpraca przy przygotowywaniu specyfikacji na usługi wytworzenia lub usługi utrzymaniowe systemów teleinformatycznych
  • Współpraca z kierownikami informatycznych jednostek organizacyjnych w zakresie przygotowywania dokumentów
  • Współpraca z Działem Zamówień Publicznych w zakresie prowadzenia postępowań
  • Pełnienie funkcji Przewodniczącego komisji w zakresie zamówień IT
  • Nadzorowanie i monitorowanie terminów związanych z końcem Umów (głównie utrzymaniowych) i podejmowanie działań związanych z koniecznością ich przedłużenia
  • Przygotowywanie zapisów warunków niektórych umów z dostawcami
  • Prowadzenie rozeznania i monitorowania rynku w zakresie cen

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zakupów IT (sprzęt, oprogramowanie, usługi)
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Duża wiedza z zakresu specyfikacji sprzętu IT
  • Wiedza z zakresu specyfikowania wymagań funkcjonalnych dla oprogramowania
  • Profesjonalizm i zaangażowanie w realizację zadań

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
  • Krótszy wymiar czasu pracy
  • Bardzo dobre warunki lokalowe
  • Wsparcie i dobrą współpracę całego zespołu
  • Inne

Pozostałe oferty pracy w firmie Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy
Etat Specjalista Informatyk - Administrator Systemów Biznesowych w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 09-02-2023
Etat Programista PHP / Laravel w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 09-02-2023
Etat Webmaster / Webdeveloper w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 07-06-2022
Etat Programista PHP / Laravel w firmie: Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy miejsce pracy: Warszawa 07-06-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2022
Wyświetleń: 75