kandydatów

Etat Magazynier

Firma: OXY Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa
Główne obowiązki:
  • Monitorowanie wszystkich etapów przepływu towarów
  • Organizowanie transportu i dystrybucji towarów
  • Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki
  • Rozładunki i załadunki dostaw
  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Dowóz towaru do klienta
Wymagania stawiane kandydatowi:
  • Znajomość procesów logistycznych i magazynowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów
Firma oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku
  • Praca jednozmianowa