kandydatów

Etat Key Account Manager

Firma: OXY Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem marki VAPE OXY – jeden z liderów na polskim rynku e-papierosów w systemie zamkniętym – ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z sieciami handlowymi i hurtowniami w całej Polsce
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów oraz optymalizacja rozwiązań ofertowych
  • Analiza rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji biznesowych
  • Sporządzanie ofert handlowych oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • Udział w spotkaniach oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • Zbieranie informacji o bieżącej sytuacji rynkowej i klientach
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży tytoniowej min 2 lata
  • Doświadczeni w zarządzaniu bazą kluczowych klientów sieciowych min 2 lata
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność oraz samodzielność
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista, komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność szybkiego odnajdywania się w nowych sytuacjach
  • Gotowość do udziału w targach i spotkaniach branżowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word i Excel)
  • Umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość pracy z produktem o bardzo wysokim potencjale
  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół
  • Narzędzia w postaci samochodu służbowego, telefonu i tabletu